1980
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1980,eltd-core-1.1.3,borderland-|-shared-by-vestathemes.com-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2391

SÜNGER & LAMİNASYON

TEKSTİL LAMİNASYON

q

Emek Tekstil Laminasyon İstanbul laminasyon firmaları arasında yüksek kapasitesi ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Sünger imalatı konusunda geçmişine dayanan öz güveni ile on yıldan fazla süredir alevli laminasyon işlemlerini yürütmektedir.

Avrupa pazarına hitap eden sektörün öncü imalat firmaları ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bu nedenle laminasyon makine parkurunu sürekli genişletmektedir.

Tekstil laminasyon işlemlerinde özel üretilen alev laminasyon süngeri kullanılır. Talep edilen kalınlık ve genişlik özelliklerinin yanı sıra tuşe de önemli bir yer tutar. Numune bulunmaması durumunda laminasyon firması birikimi ile gerekli sünger seçimini doğru biçimde yapmalıdır.

Bu nedenle laminasyon firmasının tecrübesi bu durumda ortaya çıkmaktadır. Hangi süngerin uygulama sonrası ne kadar inceleceği ve yapışma mukavemetini önceden kestirebilmelidir. Alev laminasyonda kullanılan süngerleri buradan inceleyebilir, uygulama videolarımızı izleyebilirsiniz.

KUMAŞ LAMİNASYONU İÇİN GÖNDERİLEN ÜRÜNLERDE SİLİKON BULUNMAMALIDIR.