1968
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1968,eltd-core-1.1.3,borderland-|-shared-by-vestathemes.com-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2391

ALEV & SÜNGER

ALEVLİ LAMİNASYON

q

   Emek Tekstil Laminasyon 10 yılı aşan alev laminasyon ve 35 yıla yakın sünger imalat deneyimine sahiptir. Kumaş laminasyon konusunda ihracat odaklı firmalara hizmet vermektedir. Dört adet alevli laminasyon makine parkuru bulunmaktadır. Bu nedenle yüksek hacimli imalat planları için en uygun seçenektir.

Alev laminasyon esnasında sünger eriyerek kumaş ile yapışma sağlanır bu nedenle kesinlikle kimyasal madde içermez. Fakat yapışma mukavemeti ve yıkama sonrası dayanıklılık diğer laminasyon türlerine oranla çok daha yüksektir.

Sünger laminasyon işlemi sonucu son ürün tuşe bakımından gayet yumuşak bir yapı alır. İşlem sonucu kumaş ayrıca hacim kazanmaktadır.

Kumaş laminasyon konusunda sünger çeşitliliği ve profesyonel kadrosu ile laminasyon firmaları arasında sektör içerisinde lider konumdadır. Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Laminasyon işlemlerimize ait videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

ALEV LAMİNASYONU ÜRÜNE EKSTRA HACİM KAZANDIRIR.