77
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-77,eltd-core-1.1.3,borderland-|-shared-by-vestathemes.com-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2391

AZİM & TECRÜBE

BİZ KİMİZ ?
alevli-laminasyon,tekstil-laminasyon,kumas-laminasyon,alev-laminasyon,tekstil,kumas,laminasyon,www.emeklaminasyon.com

Emek Tekstil Laminasyon 2005 yılında kumaş laminasyon, halı laminasyon, seccade laminasyon, sünger kaplama, flok laminasyon ve gaze işlemlerine alevli laminasyon hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Kendi imalatımız olan ilk makinemiz ile İstanbul laminasyon firmaları arasında hızlıca yükselerek sektörün öncü firması olarak yer bulmuştur.

 

Gelişen teknoloji ile firmamız bünyesinde sürekli güncellenen üç adedi kendi imalatımız ve biri yerli üretim olmak üzere

dört adet alevli laminasyon makinesi bulunmaktadır.

 

Firma kurucumuzun 35 yıllık alevli laminasyon sünger imalatına dayanan tecrübesi ile iş disiplinini ham maddeden ara ürüne, kullanılan makine teçhizatından uygulamaya, hizmetten nihai ürünün sevkine varana dek takip ve anında müdahale yeteneği olarak esas almıştır.

 

Halı ve kumaş laminasyon sektörüne girmeden önce alevli laminasyonun 160 cm ile kısıtlı olduğunu fark edip talepleri değerlendirerek ön görülü vizyonu ile

Emek Tekstil Laminasyon Türkiye’nin ilk 205 cm’lik alev laminasyon makinesini imal etmiştir.

 

 

tekstil laminasyon

E Emek Tekstil Laminasyon sünger laminasyon işleminin yanı sıra geçmiş tecrübesinin verdiği özgüven ile ‘ SÜNGERSAN ‘ olarak sünger imalatına da başlamıştır.

 

Kumaş laminasyon işlemleri ile halı laminasyon uygulamalarının farkını erkenden kavrayan firmamız ürüne göre en uygun sünger ve makine imkanını sunmaktadır.

En geniş alev laminasyon makine parkuru ile Türkiye’nin en yüksek imalat hacmine sahip firmamız profesyonel kadrosu ile ilk numuneden son imalata dek yüksek ve sürdürülebilir kalite güvencesi vermektedir.

 

Özellikle tekstil laminasyon işlemlerinde termin sürelerinin sıkışıklığı ve değişkenliği sektörde hızlı hizmet veren firmaları ön plana çıkarmaktadır. Bu sebeple makine parkuru genişliği ve yaşanabilecek aksiliklere anında müdahale edebilme yeteneği ile firmamız ihracat temelli yüksek hacimli imalat yapan firmalar için en uygun seçenektir.

8000

Metre Günlük Kapasite

4

Alev Laminasyon Makinesi

205

Santimetre Genişlik

SÜNGER & RENKLER

HER RENK HER KALINLIKLA

q
SIFIRDAN YÜZE

 Teknik tekstil laminasyon yöntemleri firmamızın sektöre girişinden önce belirli sınırlar içermekteydi. Sünger kaplama işleminde makine yetersizlikleri nedeniyle 160 cm maksimum en belirlenmişti. Ayrıca sünger kalınlığı konusunda da aynı durum söz konu idi.

 

Günümüzde 200 cm çalışma eni  ve 100 mm sünger laminasyon kalınlığı işleme yeteneği ile Emek Tekstil Laminasyon fark yaratmaktadır. Bu nedenle hayal edilebilecek tüm kumaş laminasyon işlemlerinde alternatif çözümler için hizmetinizdedir.

YÜZDE YÜZ BAŞARI

 Laminasyon işlemi ilk numunenin incelenmesi ile başlamaktadır. Numune ile imalat kumaşı karşılaştırılır. Kumaş özellikleri laminasyon için uygun nitelikte ise sünger seçimine başlanır. Laminasyon süngeri hakkında imalatına dek tecrübe sahibi firmamız sizlere en uygun sünger çeşitlerini sunabilmektedir.

 Sektörde polyester sünger ve polieter sünger bilinmektedir fakat bu iki sünger çeşidi kendi içinde de ayrılmaktadır. Alev laminasyon süngerleri kullanım amacına göre seçilmelidir. Sünger dansitesi, hidroliz değerleri, çalışma performansları bakımından farklı sonuçlar doğurmaktadır. Ayrıntılı bilgi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. 

SÜNGERSAN

EMEK LAMİNASYON

RENKLİ HALILAR