188
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-188,eltd-core-1.1.3,borderland-|-shared-by-vestathemes.com-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2391
  • Gallery 1
  • Gallery 2
  • Gallery 3

HALI LAMİNASYON

Halı laminasyon uygulamalırında genellikle 4 mm sünger kullanılmaktadır. Fakat maliyet kaygıları nedeniyle 3 mm’ye dek inen üreticiler mevcuttur. Kumaş laminasyon fiyatlarının artan sünger maliyetleri nedeniyle yükselmesi bu nedendendir. Fakat günümüzde önceye nazaran işçilik fiyatları fazla değişmemekte aksine düşüş eğilimine girmektedir.

 

  Emek laminasyon her kalınlıkta sünger ile doğru kaliteyi en uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca özellikle e-ticaret üzerinden satış yapan firmalar için diğer bir önemli unsur servis hızıdır. Alev laminasyon konusunda sektörünün en yüksek makine parkuruna sahip firmamız hız konusunda vaz geçilmez olmuştur. 

   Firmamız halı imalatı konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Çeşitli kaymaz taban ve kumaş konusunda bize danışabilirsiniz. Alev laminasyon işlemi dijital baskılı kaymaz taban halı imalatında vazgeçilmezdir. Her zaman yeniliğe açık firmamızda ilk denemelerini yapabilirisiniz. Siz değerli müsterilerimize bir telefon kadar uzağız.

Additional Info

This is some additional text

Date

Mart 4, 2015

Category

HALI, KAYDIRMAZ TABAN