341
post-template-default,single,single-post,postid-341,single-format-standard,eltd-core-1.1.3,borderland-|-shared-by-vestathemes.com-theme-ver-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-2391

Laminasyon Firmamız Hakkında

Emek Tekstil Laminasyon firma yapısı olarak şeffaflığı benimsemiştir. İstanbul laminasyon firmaları içinde profesyonel kadrosu, sürekli gelişen parkuru ile minimum hata ve zamanında termin ilkesi ile kumaş laminasyon sektöründe hizmet vermektedir. Sünger üretim geçmişinin verdiği öz güven tecrübemizin kökenini oluşturmaktadır.

   Kendi makinelerini üretip sürekli geliştirebilen, kırk yıla yakın sünger imalatı tecrübesi ile kendi süngerini üretebilen firmamız alev laminasyon konusunda gerekli tüm donanımlara kuruluşundan itibaren hakimdir. Ayrıca kaliteden ödün vermemek ve olası her türlü karışıklığı anında engellemek için ürünün firmaya gelişinden sevkine dek birkaç kopya ile kayıt altına almak iş disiplinimizin temelindedir. Zamanında ve düzgün yapılan laminasyon firma için kalite düzeyini belirlemektedir.

Ev tekstili, hazır giyim, otomotiv gibi birçok sektöre hitap eden laminasyon teknikleri arasında herhangi bir yapıştırıcı kimyasal kullanılmadan gerçekleştirilen alevli laminasyon hizmetimizin temelini oluşturmaktadır. Türkiye ve Dünya çapında hızla gelişen teknoloji tekstil laminasyon işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Tekstil laminasyon ürünlerinde aranan sürdürülebilir kalite anlayışı benimsenmiş olup firmamız ilk numuneden son sevkiyata dek üretim normlarını titizlikle denetlemektedir. Bu yüzden kumaş laminasyon uygulamasında ihracat firmalarının ilk tercihleri arasında yer alır.

Firmamız ayrıca filtreler ve kumaş yüzeylerindeki parlaklığı arttırmak ve tüyleri temizlemek için gaze işlemleri de yapmaktadır. Tüm bu işlemler için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kadromuzu oluştururken daha önce laminasyon firma geçmişi bulunan çalışma arkadaşları yerine bünyemizde yetiştirerek meslek kazandırmayı tercih etmekteyiz.

Firmamıza ait imalat videolarına youtube kanalımızdan ulaşabilir daha fazla içerik yüklememiz için abone olarak destek olabilirsiniz.

laminasyon firma
Yorum Yok

Yorum gönderebilirsiniz